Herbata LOYD – pomoc w aktywnym trybie życia

Jeszcze nie tak dawno temu nieodłącznym napojem, serwowanym na wszelkich spotkaniach towarzyskich czy biznesowych, była kawa. Jednak powoli i systematycznie wypierana jest ona przez odpowiednio zaparzoną, dobrej jakości herbatę. Związane jest to nie tylko z cennymi walorami smakowymi i zapachowymi, ale również leczniczymi tego ziela.

Lecznicze właściwości herbaty

Badania naukowe wykazały, że liście herbaty zawierają wiele cennych składników (m.in. sole mineralne, witaminy C, K i B2, flawonoidy, garbniki, olejki eteryczne, zasady purynowe teofilinę, teobrominę) wpływających na właściwości lecznicze tej rośliny. Można tutaj zaliczyć: działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, wzmacniające, ułatwiające trawienie, wspomagające odchudzanie i oczyszczające organizm z toksyn. Poza tym herbata neutralizuje wolne rodniki i obniża poziom cholesterolu we krwi, a dzięki zawartości teiny aktywizuje układ nerwowy (należy w tym miejscu podkreślić, że w przeciwieństwie do kofeiny, która działa negatywnie na serce, teina rozszerza naczynia krwionośne, a tym samym zapobiega chorobom układu krążenia).

Co wyróżnia herbaty Loyd?

Na rynku znaleźć można już kilkadziesiąt herbat LOYD . Na ofertę składają się nie tylko mieszanki tradycyjne, ale również ziołowe i owocowe. Wszystkie wyróżniają się wyjątkowym smakiem i aromatem, co jest spowodowane sposobem ich wytwarzania. Producent stosuje oryginalne receptury i sprowadza surowce najwyższej jakości z „domu herbaty” Thompson Lloyd & Ewart. Produkty, przed wypuszczeniem na rynek poddawane są licznym testom i posiadają certyfikaty, gwarantujące ich odpowiednią jakość. Niezwykłe właściwości herbat LOYD zostały docenione na wielu prestiżowych konkursach, mieszanka LOYD Yerba Mate z mandarynką na przykład otrzymała statuetkę „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Czerwona linia herbat, zawierająca produkty, które otrzymały najwyższe noty kiperskie, stanowi ewenement na skalę światową.

Herbata LOYD – pomoc w aktywnym trybie życia

Stwierdzono, że filiżanka dobrej herbaty pobudza umysł i aktywizuje układ nerwowy skuteczniej od kofeiny, zawartej w kawie. Poza tym wspiera również pracę serca i układu krwionośnego. Jest zatem cennym napojem, który może szczególnie skutecznie wpłynąć na organizm, podczas aktywnego trybu życia. Dodatkowo jej walory zapachowe i smakowe zapewniają dobre samopoczucie. Z tego powodu coraz więcej osób, szczególnie podczas pracy umysłowej, wspiera organizm filiżanką dobrej herbaty, np. Loyd.