Jak często kursują autobusy PKS we Włocławku?

Włocławek to piękne miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim. Z racji dobrej lokalizacji na terenie miasta i okolic można poruszać się PKS-em, który zapewnia komfortowe warunki podróżowania w atrakcyjnych cenach.

PKS we Włocławku

Jeszcze do niedawna autobusy PKS kojarzyły się z najgorszym środkiem transportu. Autobusy były stare, nie działała w nich klimatyzacja i ogrzewanie, a fotele były twarde i niewygodne. Na szczęście te czasy już się zmieniły, a obecne autobusy PKS we Włocławku są nowoczesne i komfortowe.

Na terenie miasta działa paru przewoźników, dzięki czemu oferta jest zróżnicowana. W nowoczesnych autobusach można spokojnie się zdrzemnąć bez obaw o ból kręgosłupa. Z Włocławka można dojechać do okolicznych miejscowości, a także do najdalszych zakątków Polski.

Rozkład jazdy PKS we Włocławku

Z racji dużego zainteresowania przejazdami PKS-em przewoźnicy dostosowali rozkład jazdy do potrzeb pasażerów. Rozkład jazdy PKS we Włocławku dostępny jest w internecie, a wszelkie zmiany są na bieżąco wprowadzane z wcześniejszym zawiadomieniem.

Autobusy kursują najczęściej do pobliskich miejscowości i wsi tak, aby mieszkańcy mogli dojechać na czas do pracy lub szkoły. Można także z Włocławka dojechać do najdalszych części kraju. W niektórych przypadkach konieczna będzie przesiadka, jednak połączenia są tak ustalone, aby wszystko zajmowało niewiele czasu.

Dlaczego warto wybrać PKS Włocławek?

Wiele osób decyduje się na podróż PKS-em ze względu na atrakcyjne ceny. Wielu przewoźników bardzo często oferuje ciekawe obniżki, co jeszcze bardziej zachęca do tej formy podróżowania.

Nowoczesne autobusy są wygodne. Fotele są miękkie i można spokojnie uciąć sobie w nich drzemkę. Jest także klimatyzacja, która działa w upalne dni. Zimą włączane jest ogrzewanie, dzięki któremu można rozebrać się z ciepłej kurtki, czapki i rękawiczek. Autobusem można szybciej dotrzeć na miejsce niż autem ze względu na możliwość poruszania się PKS-u po bus pasie. W wielu autobusach jest dostęp do internetu, a także gniazdek zasilania.