4 triki na udane zaręczyny nad morzem

4 triki na udane zaręczyny nad morzem

Wybór klimatycznego miejsca na zaręczyny nad morzem zwiększa twoje szanse na usłyszenie wymarzonego „tak”. Te szanse możesz jednak jeszcze bardziej podwyższyć za sprawą czterech prostych trików opisanych poniżej, do wykorzystania od zaraz.

1 – zaplanuj dress code

Kobiety lubią celebrować ważne dla nich wydarzenia w ładnych strojach, dlatego nie zabieraj swojej ukochanej szansy na spędzenie zaręczyn nad morzem w pięknej sukience.

Oczywiście nie wolno ci się wygadać, że planujesz się oświadczyć. Ukochanej powiedz po prostu, że wieczorem zabierasz ją na romantyczną randkę w eleganckiej restauracji i dlatego prosisz o założenie czegoś wystrzałowego.

2 – przygotuj kosz łakoci

Zaręczynowy piknik nie obejdzie się bez różnych przysmaków, które możesz wcześniej przygotować, by nie ograniczać się do zakupu chipsów. Wykonaj mini szaszłyki, nadziewane tortille z łososiem i nie zapomnij o czymś słodkim, czyli np. truskawkach w czekoladzie albo gotowych ciasteczkach.

Jeżeli oboje pijecie alkohol, na Zaręczyny nad morzem zabierz ze sobą butelkę dobrego wina. Równie dobrze może być to jednak wino bezalkoholowe, które mimo iż nie zawiera procentów, wciąż pomaga w kreowaniu wyjątkowej atmosfery.

3 – zadbaj o muzyczną oprawę

Następnym ważnym elementem pikniku będzie nic innego jak po prostu muzyka. Na szczęście nie musisz wynajmować specjalnie całego zespołu muzycznego. Piosenki puszczone z telefonu lub głośnika sprawdzą się równie dobrze.

Wcześniej po prostu zadbaj o to, by wrzucić na wybrany odtwarzacz jakiś lekki jazz albo kilka romantycznych kawałków czy też po prostu to, czego słuchacie najczęściej we dwójkę, gdy jesteście sami. Tylko od ciebie zależy, co to tak naprawdę będzie.

4 – wrzuć na luz

Normalne jest to, że w jakimś stopniu (prawdopodobnie) będziesz stresować się zaręczynami nad morzem, ale mimo tego spróbuj wrzucić na luz i potraktować to jak miłe wydarzenie, które tylko umocni wasz związek.

Bądź naturalny i nie sil się na niepotrzebną wyniosłość, jeżeli ona w ogóle do ciebie nie pasuje. Twoja ukochana pokochała cię za to, kim jesteś, więc nie musisz udawać nikogo innego.