Masaż na powiększenie biustu – jak prawidłowo go wykonać?

Kobiecy biust tak jak może być powodem do dumy dla niejednej przedstawicielki płci pięknej, tak też potrafi przysporzyć niektórym osobom sporych kompleksów. Wiele kobiet narzeka, że ich piersi z wiekiem tracą jędrność, a biust staje się coraz bardziej obwisły. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby, które pomagają zachować atrakcyjny kształt piersi. Zastosowanie tych metod pozwala również optycznie powiększyć rozmiar biustu, co jest rozwiązaniem dla kobiet niezadowolonych z rozmiaru miseczki. Jedną z najpopularniejszych, a zarazem najmniej inwazyjnych metod poprawienia wyglądu piersi jest regularny masaż biustu, który przynosi zaskakująco dobre efekty po niedługim okresie praktykowania.

Co tak naprawdę daje masaż piersi?

Stosowanie regularnego masażu piersi sprawia, że skóra nabiera sprężystości, a co za tym idzie biust staje się jędrniejszy i zauważalnie podnosi się do góry. Masowanie okolic intymnych nie wymaga dużego wysiłku, a jedynie działa odstresowująco i odprężająco. Ważną zaletą, jaką przynosi masaż na powiększenie biustu jest fakt, że wykonując czynność możemy samodzielnie przebadać nasze piersi, dzięki czemu upewnić się, czy w okolicach biustu nie zachodzą żadne alarmujące zmiany.

Jak prawidłowo masować biust?

Przy wykonywaniu masażu niezwykle istotne jest, żeby delikatnie uciskać każdy fragment piersi – od dolnej granicy wzniesienia, po okolice brodawek. Dobrym sposobem jest rozpoczęcie masażu piersi od ich podnóża tak, żeby wykonywać owalne ruchy i coraz bardziej kierować się do góry aż poczujemy, że dotykamy rękoma brodawek.

Następnie można zmienić kolejność i zacząć masaż ujędrniający biustu od wykonywania małych okręgów, które stopniowo będziemy powiększać. Tak wykonywane ćwiczenie gwarantuje, że nie pogubimy się podczas jego wykonywania i nie pominiemy żadnego fragmentu biustu. Warto masować piersi jedna po drugiej, a nie jednocześnie, ponieważ pomoże to nam się bardziej skupić i nie mieć problemu z koordynacją ruchów. Ważne jest, żeby nie uciskać za mocno piersi i nie masować ich za długo. Należy pamiętać, że masaż biustu efekty przynosi, jeśli codziennie znajdziemy zaledwie kilka minut na sesję delikatnego uciskania skóry piersi.

Jak dodatkowo wspomagać masaż piersi?

Czasami bywa tak, że sam masaż nie przynosi efektów, na które pierwotnie liczyliśmy. Oczywiście nie można zakładać, że nasz biust w cudowny sposób stanie się o kilka rozmiarów większy. Jeśli jednak po długim okresie praktykowania nie zauważamy żadnych efektów warto sięgnąć po dodatkowe środki. Wiele kobiet boi się stosowanych różnych preparatów, które poprawiają wygląd biustu. Jest to błędne podejście, o ile tylko sięgniemy po sprawdzony specyfik.

Polecanym produktem jest serum Frashe, którego zawartość opiera się jedynie na naturalnych składnikach (więcej informacji znajdziesz na https://frashe.pl). Produkt sprawia, że skóra biustu staje się bardziej jędrna, co wpływa pozytywnie na kobiecy wygląd. Regularnie stosowany odpowiedni krem ujędrniający do piersi można śmiało połączyć z codziennym masażem piersi. Wystarczy, że cienką warstwę kremu naniesiemy na ręce, dzięki czemu masaż biustu powiększający stanie się jeszcze bardziej przyjemny, a preparat zostanie w prawidłowy sposób zaaplikowany na zewnętrzną warstwę skóry.

Kto najlepiej masuje biust?

Jest to pytanie, które zapewne zadaje sobie wiele kobiet. Należy wziąć pod uwagę następujące opcje:

  • Specjalistyczne masaże na powiększenie biustu można zamówić w profesjonalnym salonie, gdzie zostaniemy obsłużeni przez doświadczoną masażystkę. Te rozwiązanie oczywiście zapewnia nam idealnie wykonany masaż pod względem technicznym, jednak codzienne wizyty w tego typu salonie są niewyobrażalnie kosztowne.
  • Drugą propozycją jest samodzielny masaż biustu. Stanowi on o tyle wygodne rozwiązanie, że możemy własnoręcznie kontrolować stopień uciskania naszej skóry. Dodatkowo stanowi gwarancję, że będziemy mogli codziennie znaleźć chwilę, żeby praktykować czynność.
  • Ostatnią opcją jest masaż wykonywany przez partnera, dzięki czemu będzie mógł on być również elementem ekscytującej gry wstępnej. Przy tym rozwiązaniu należy pamiętać, żeby odpowiednio przygotować partnera, czyli wytłumaczyć mu, jak wykonywać masaż oraz z jaką siłą naciskać piersi.